6882

03.08.2017

Прийом заявок на приєднання до Всеукраїнської мережі доброчесності триває

Рада бізнес-омбудсмена заохочує компанії, що працюють прозоро, приєднуватися до Всеукраїнської мережі доброчесності та комплаєнсу.

Нагадаємо, що 19 травня Рада бізнес-омбудсмена за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку і Організації економічного співробітництва та розвитку представила Всеукраїнську мережу доброчесності і комплаєнсу. Це нова ініціатива для бізнесу, який прагне працювати прозоро. Метою створення мережі є просування ідеї етичного та відповідального ведення бізнесу. Відповідальність, закладена в основу діяльності компаній, допоможе протидіяти корупції, послабити регуляторний тиск, полегшить доступ до кредитування, а також сприятиме виходу на міжнародні ринки. Наразі 46 українських та міжнародних компаній підписали декларацію про доброчесність. 

Прийом заявок на приєднання до Мережі триває. Приєднатися може будь-яка компанія незалежно від розміру чи сфери діяльності. Ключовим для приєднання є бажання запроваджувати високі стандарти доброчесності ведення бізнесу. 

Компаніям, які бажають приєднатися до Мережі, необхідно заповнити опитувальник. Кожного кандидата перевірятимуть на підставі інформації з відкритих джерел. Звіти з результатами передаватимуться ініціативній групі для прийняття рішення щодо схвалення або відмови кандидату у членстві в Мережі.

9 жовтня 2017 року відбудеться офіційне заснування Мережі шляхом підписання меморандуму ініціативною групою та новими учасниками. 

З питань приєднання до Мережі можна контактувати з Тетяною Херувімовою, інспектором Ради бізнес-омбудсмена: tetiana.kheruvimova@boi.org.ua, + 380 (44) 237 74 01.

З презентацією Мережі можна ознайомитися за посиланням. 

Наступна новина: Бізнес-омбудсмен домовився про співпрацю з СБУ