64444

Наші медіатори

Медіація є одним з дієвих механізмів альтернативного вирішення спорів між сторонами у присутності третьої нейтральної сторони медіатора, який сприяє досягненню взаємної згоди у вирішенні проблемного питання.

Рівновіддалена від державних органів та незалежна за своєю природою Рада бізнес-омбудсмена з початку свого заснування використовує інструменти альтернативного вирішення спорів у розв’язанні скарг підприємців у стосунках з державними органами. Установа дотримується принципів конфіденційності та неупередженості, що дозволяє їй бути довірливою нейтральною стороною для учасників процесу врегулювання спору та медіації.

У 2024 році команда Ради поглибила кваліфікацію в сфері медіації. За результатами навчання в Українському центрі медіації фахівці Ради стали сертифікованими медіаторами.

Нині Рада працює над розширенням свого інструментарію, аби надалі розвивати культуру медіації в Україні. Наша мета – запропонувати бізнесу ще один спосіб для позасудового вирішення спорів із державними органами або підконтрольними державі компаніями.

Юлія Михайлюк

Олена Чорна

Степан Дуплінський

Наталія Дасюк

Василь Суховий

Вікторія Антоненко

Наталія Гайдук

Володимир Куценко

Тетяна Микульська

Карина Гасимова

Андрій Боднарчук

Марина Павленчик

Максим Дятель

Ольга Ляшенко

Тамара Калапа

Марія Козленко