06.05.2022

Виробник мінеральних добрив знайшов постачальника закордоном

На лінію підтримки #РБО_helpline звернувся виробник мінеральних добрив. Його бізнес-ланцюжки постраждали у зв’язку з війною, а його постійні постачальники були змушені шукати нових партнерів з постачання сірчаної кислоти за кордоном. Напередодні посівного сезону, існували високі ризики зриву виробництва добрив без відповідної складової.

Отримавши звернення, команда Ради встановила прямі контакти з постачальником, з’ясувала технічні характеристики сировини і розпочала терміновий пошук альтернативних виробників в ЄС. До пошуку також підключились польські колеги з Бюро речника прав МСП. Тож РБО спільно з останніми відібрала іноземні компанії, які могли б поставити компанії-заявнику необхідну сировину. Після узгодження певних параметрів було обрано найбільш прийнятного партнера, відповідний підрозділ якого знаходиться в Бельгії. 

Команда РБО не лише допомогла заявнику  зв’язатися з іноземним постачальником, а і підтримувала компанією протягом часу переговорів до першої успішної поставки. За сприяння РБО та її співпраці з польським речником МСП компанія-заявник уклала договір постачання і таким чином розблокували важливе питання виробництва мінеральних добрив.

Наступний кейс: Вантажівка перетнула польсько-український кордон