26.07.2019

Усунено недобросовісну поведінку Київської ОДА

Дії органів місцевого самоврядування та мерів: Виділення земельних ділянок Київ

Скарга на: Київська обласна державна адміністрація (Київська ОДА)

Суть скарги: До Ради зі скаргою на Київську ОДА звернувся забудовник гідроелектростанції на Київщині. За словами Скаржника, Київська обладміністрація зволікала з погодженням поданої ним технічної документації.

Вжиті заходи: Заступник бізнес-омбудсмена та відповідальний інспектор Ради особисто зустрілися з заступником Київської ОДА, щоб обговорити питання Скаржника. Рада звернула увагу держоргану на зволікання в опрацюванні вхідної документації Скаржника. Щоб тримати на контролі вирішення питання, після зустрічі Рада багаторазово усно спілкувалася з двома заступниками ОДА, які відповідають за напрями інфраструктури за землевідведення.

Проте, коли стало зрозуміло, що справа не зрушила з місця, інспектор доповів про скаргу підприємства Голові Київської ОДА.

Не отримавши вчасно відповіді, Рада письмово звернулась до Секретаріату Кабінету Міністрів України, звернувши увагу на недоліки в роботі Київської ОДА.

Результат: Звернення до Кабміну спрацювало. Через декілька днів в Київській ОДА відбулася спеціальна нарада, на якій розглянули питання Скаржника. Керівництво Київської ОДА видала відповідне розпорядження Голові адміністрації. Технічну документацію із землеустрою для гідроелектростанції на Київщині погодили. Скаржника подякував Раді за допомогу у вирішенні справи.

Наступний кейс: Тиск правоохоронців на підприємство з Дніпропетровщини припинено