21.03.2022

Мобільна амбулаторіла прибула до України

Латвійське представництво благодійної організації від мережі ресторанів швидкого харчування Фундація Дім Рональда МакДональда вирішило допомогти українцям, постраждалим від військових дій, та надати їм мобільну амбулаторію – великий автомобіль з медичним обладнанням, в якому одночасно може працювати 7 медиків. Окремо польська сторона забезпечила медичний персонал для амбулаторії.

Щоб забезпечити безперешкодне доправлення автомобілю з лікарями, благодійна організація звернулася на лінію підтримки Ради бізнес-омбудсмена. Заявники просили посприяти, аби лікарі отримали дозвіл на перетин українського кордону та тимчасове ввезення автомобіля пересувної амбулаторії.

Команда РБО на чолі з заступником бізнес-омбудсмена оперативно зв’язалася з Державною митною службою України та пунктом пропуску “Шегіні – Медика” та обговорила питання заявника. Митники підтвердили, що автомобіль може перетнути кордон та допомогли у супроводженні перетину кордону.

Тепер українці, які потребують медичної допомоги, можуть отримати її у пересувній амбулаторії від європейської благодійної організації Фундації.

Нагадаємо, отримати безкоштовну консультацію від РБО можна, заповнивши гугл-форму: https://bit.ly/3hR2XBf

Наступний кейс: Державна служба з безпеки на транспорті додала нову марку авто до е-кабінету перевізника