28.03.2022

Державна служба з безпеки на транспорті додала нову марку авто до е-кабінету перевізника

До Ради бізнес-омбудсмена звернувся виробник грузових автомобілів ТОВ “Спецтехсервіс”, який не міг розпочати експлуатацію автомобілю для міжнародних перевезень.

Напередодні війни підприємство двічі зверталося до Державної служби України з безпеки на транспорті з проханням додати до Електронного кабінету перевізника нову марку авто. Проте Держслужба з безпеки на транспорті відмовила,  посилаючись на невідповідність марки автомобіля тій, що вказана в реєстраційних документах. Насправді, транспортний засіб компанії мав всього лише шасі іншої марки, на основі якого виготовив повноцінний грузовий автомобіль, що не суперечить законодавству.

РБО звернулася з листом до Держслужби з безпеки на транспорті, в якому підтримала заявника. Рада наголосила, що помилок в реєстраційних документах автомобіля немає, а ситуація, яка склалася, унеможливлює використання грузового автомобіля для міжнародних перевезень, в тому числі, гуманітарної допомоги під час війни.

За сприяння РБО Державна служба з безпеки на транспорті додала нову марку автомобіля Електронного кабінету перевізника компанії. За результатами роботи хелплайну підприємство надало зворотний зв’язок: “ Інспекторка РБО оперативно  відгукнулася  на  наше звернення,   швидко розібралася  в  ситуації  та  допомогла  вирішити проблему. Хочу наголосити, що без втручання РБО, ми не змогли б вирішити це питання самостійно. Велике Вам спасибі за Вашу роботу. Мирного неба!”
 

Наступний кейс: Кабмін розширив перелік товарів критичного імпорту