13554

10.08.2016

Міська рада частково погодила запит на будівництво

Дії органів місцевого самоврядування та мерів: Інші дії Львівська обл.

Об’єкт скарги: Трускавецька міська рада, мер міста Трускавець

Суть скарги: Скаржник, невелика будівельна компанія у м.Трускавець, звернувся до РБО через відмову Трускавецької міської влади та міського голови затвердити містобудівну документацію для будівництва 6-поверхового будинку. Незважаючи на наявність у Скаржника належного пакету документів на будівництво, міська влада погодила будівництво лише 4-поверхового будинку. Скаржник вирішив звернутися по допомогу до Ради бізнес-омбудсмена, щоб врегулювати питання.  

Вжиті заходи: РБО обговорила  проблему з головним архітектором Трускавця. Також інспектор РБО надіслав листа меру міста з проханням урегулювати питання Скаржника. На повторному голосуванні 16 червня міська рада затвердила містобудівну документацію, проте не вказала точну кількість поверхів

Результат: За кілька тижнів Скаржник повідомив Раді, що міська рада частково задовольнила його запит, давши дозвіл на будівництво 5-ти поверхового будинку. Оскільки Скаржник не підтвердив намір оскаржувати рішення міської ради в суді, РБО підготувала справу до закриття як вирішену із бажаним результатом для Скаржника. 

 

Наступний кейс: Прокуратура закрила кримінальну справу проти фармацевтичної компанії