13.06.2022

Медичний університет відкриває філію у Польщі

З початком війни один з найбільших приватних медичних університетів України вирішив відкрити філію у Польщі, аби продовжити підготовку майбутніх медичних фахівців. В університеті навчається понад 3200 студентів з 62 країн світу. Проте через військові дії іноземні студенти вишу побоювалися продовжувати своє навчання в Україні. 

Отримавши звернення на Лінію підтримки #РБО_helpline, бізнес-омбудсмен та інспектор провели декілька онлайн-зустрічей з адміністрацією медичного університету. В результаті університет розробив план дій щодо створення філії на території Республіки Польща, що дозволило б йому зберегти українську ліцензію та одночасно викладати іноземним студентам на території іншої держави.
РБО звернулася до Міністерства економіки та Міністерства освіти і науки України та допомогла університету отримати необхідні документи для відкриття філії. 

Наразі медичний університет успішно погодив з Міністерством освіти та Міністерством зовнішніх справ Польщі створення філії. Очікується, що в липні цього року університет розпочне навчання студентів в Польщі.

Наступний кейс: Консультація щодо отримання висновку про безпечність металобрухту