13592

22.12.2016

Компанії-виробнику сталевих труб відшкодовано понад 238 млн. грн. ПДВ

Податкові питання: Затримка із поверненням ПДВ Дніпропетровська обл.

Об’єкт скарги: Спеціалізована державна податкова інспекція з обслуговування великих платників у м. Дніпро (СДПІ у м.Дніпро), Державна фіскальна служба (ДФС)

Суть скарги: Скаржник, одна з найбільших європейських компаній, що спеціалізується на виробництві безшовних сталевих труб і має виробничі потужності у Дніпропетровській області, звернувся до РБО зі скаргою на невідшкодування СДПІ у м. Дніпро ПДВ на суму понад 238 млн. грн. за окремі періоди 2016 року. 

Вжиті заходи: В ході опрацювання матеріалів скарги інспектор РБО звернувся до СДПІ у м. Дніпро, щоб пересвідчитися, що СДПІ вчасно виконувала свої зобов’язання по передачі висновків по сумах відшкодування ПДВ до відповідної казначейської служби і до ДФС. 

Зважаючи на те, що Скаржник є великим платником податків, експерти РБО обговорили справу із керівництвом Центрального офісу великих платників податків. 

Результат: В результаті залучення РБО до розгляду скарги Скаржник отримав відшкодування ПДВ на суму понад 238 млн. грн. Справу було успішно закрито.

Наступний кейс: Інтернет-провайдер домігся визнання своїх прав на розміщення телекомунікаційних мереж на опорах ліній електропередач