64947

18.06.2024

#URC2024 в Німеччині: Рада бізнес-омбудсмена про Конференцію з питань відновлення України

Озираючись на результати Конференції з питань відновлення України #URC2024 в Німеччині, ми як Рада бізнес-омбудсмена дуже раді можливості вкотре стати частиною цього потужного міжнародного заходу на підтримку України.

Рада бізнес-омбудсмена системно бере участь у процесах відновлення в Україні із залученням приватного сектору та у стратегічних комунікаціях в рамках URC 2022-2024. Ми долучались як до процесу підготовки, так і міжнародних консультацій напередодні форумів у Лугано (Швейцарія), Лондоні (Великобританія) та Берліні (Німеччина). Зокрема, керівництво Ради бізнес-омбудсмена — бізнес-омбудсмен України Роман Ващук та його заступниця Тетяна Коротка — взяли участь у низці подій відкритого та закритого формату, що відбулися паралельно до основної частини конференції.

У фокусі URC2024 були, вагомі для протистояння з ворогом та повоєнного відновлення, теми, як військова допомога, як запорука захисту цивільної інфраструктури, підтримка та розвиток малого та середнього бізнесу, євроінтеграція України, відновлення енергетики, розвиток людського капіталу, посилення територіальних громад та співпраця з муніципалітетами інших країн у процесах відбудови.
На відміну від минулорічних URC, цьогорічна у Берліні стала примітна тим, що в ній був гідно представлений приватний сектор України.

На Конференції з питань відновлення міжнародні партнери вкотре продемонстрували одностайну підтримку Україні як в контексті агресивної повномасштабної війни, розв’язаної рф проти України та демократичного світу, так і закріпили своє бачення України в спільноті країн Євросоюзу. Аби оформити нові їдеї щодо відновлення України у партнерство та пришвидшити її євроінтеграцію, на Конференції українська сторона уклала понад сотню угод про співробітництво, зокрема з фінансовими установами та енергетичними компаніями.

Конференція з питань відновлення України свідчить про послідовну та непохитну підтримку міжнародних партнерів України, які готові всіляко сприяти країні у виборюванні законного права на відновлення власних кордонів та переможне мирне життя.

Рада бізнес-омбудсмена активно долучається до процесів відновлення України, стає учасником дискусійних майданчиків на цю тему, і найголовніше – підтримує активну комунікацію з українськими та іноземними підприємцями, аби ті знали про безкоштовні послуги Ради у правозахисті від зловживань державних органів. Діяльність Ради вже 9 років поспіль дає чіткий сигнал як вітчизняному, так і іноземному бізнесу: підприємці можуть покластись на бізнес-омбудсмена у питаннях розбудови, чи-то розвитку діалогу з органами державної влади України. І це є додатковим напрямком у функціоналі Ради, яка щоденно має справи з десятками, а то й з сотнями скарг бізнесу щодо різних проблем у взаємодії з державою.

Рада бізнес-омбудсмена раз-у-раз наголошує на тому, що приватний сектор України є драйвером стійкої економіки та відбудови.

Тож Рада готова всіляко допомагати підприємцям прибирати бар’єри у веденні бізнесу та надалі просуватиме ідеї доброго урядування та втілення кращих європейських практик управління в Україні по відношенню до приватного сектору.