20.12.2023

Співробітництво та координація зусиль заради відбудови: Мінвідновлення та Рада бізнес-омбудсмена підписали меморандум про співпрацю

Меморандум посилить партнерство між інституціями в актуальних питаннях відновлення та залучення бізнесу до процесів відбудови.

«За понад 9 років діяльності, Рада бізнес-омбудсмена зарекомендувала себе як дієва інституція із налагодження відкритого та конструктивного діалогу між державою та бізнесом. Команда Міністерства створює умови для залучення бізнесу у відбудову України, тому ми обʼєднуємо наші зусилля із командою Ради задля відкритої та конструктивної взаємодії», – зазначив Віце-прем’єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков.

«Закріплення співпраці Ради бізнес-омбудсмена з Міністерством відновлення у меморандумі для нас говорить про проактивність Уряду у створенні кращих, більш прозорих умов для бізнесу  у процесі відбудови та сприятиме залученню приватного сектору у відновлення на умовах відкритості та довіри», – підкреслив бізнес-омбудсмен України Роман Ващук.

Документ передбачає посилення взаємодії Мінвідновлення та РБО через реалізацію спільних ініціатив та заходів на міжнародному, національному та місцевому рівнях; організацію досліджень щодо соціально-економічного розвитку регіонів; розробку рекомендацій щодо вдосконалення законодавства та нормативно-правової бази в сфері відновлення.

Крім того, установи домовились співпрацювати у розгляді скарг бізнесу, які знаходяться у компетенції Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури, а також обмінюватись досвідом щодо розробки стратегічних документів розвитку громад і регіонів для відбудови інфраструктури та розвитку переробної промисловості.

Взаємодія РБО та Мінвідновлення посилить спроможності держави для розгортання ініціатив з відбудови та оновлення України від атак російського агресора, і водночас сприятиме поглибленню євроінтеграційних процесів.

Текст Меморандуму.

Наступна новина: Увага: Опитування бізнесу щодо дії Стандартів діяльності прокурорів у сфері захисту інвестицій