18.01.2022

Роман Ващук зустрівся з Прем’єр-міністром України

Сьогодні бізнес-омбудсмен Роман Ващук зустрівся з Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем, щоб обговорити напрямки покращення інвестиційного та бізнесового клімату в Україні. На зустрічі також був присутній виконавчий директор UkraneInvest Сергій Цівкач. Сторони обговорили порівняльні переваги різних установ із захисту бізнесу та інвесторів в забезпеченні якнайбільшої підтримки для підприємств, які працюють в Україні.

Зокрема, Денис Шмигаль і Роман Ващук приділили увагу організації спільних заходів щодо прийняття закону «Про Установу бізнес-омбудсмена в Україні». Документ передбачає закріплення діяльності бізнес-омбудсмена на законодавчому рівні, що сприятиме ефективнішому досудовому захисту прав та законних інтересів підприємців від недобросовісної поведінки державних органів.

Прем’єр-міністр також описав пріоритети в економічній політиці, яка, серед іншого, включає «кінцеву точку справедливості» через судову реформу для певності інвесторів. «Наша команда Ради бізнес-омбудсмена щодня розглядає і розв’язує скарги бізнесу – від найменшого до найбільшого – і на підставі цього досвіду ми готові до системної співпраці з Прем’єр-міністром, як консультативно-дорадчий орган», – зазначив бізнес-омбудсмен. Сторони домовилися про щоквартальні зустрічі.

Наступна новина: РБО та Офіс Генерального прокурора зустрілися з провідними бізнес-асоціаціями