08.02.2024

Податкові перевірки: опитування бізнесу

Рада бізнес-омбудсмена запрошує представників бізнес-спільноти пройти опитування щодо проблем у сфері податкових перевірок.

Від початку року Рада бізнес-омбудсмена розпочала нове комплексне власне розслідування щодо якості та ефективності податкових перевірок. Щоб досягнути максимально можливої об’єктивності в результатах розслідування, Рада вивчає не лише позицію та статистику державних органів, а й досвід і бачення підприємців.

Тож крім роботи над тематичними скаргами, Рада прагне отримати ширшу картину щодо проблем, з якими стикається бізнес в розрізі податкових перевірок. Опитування спрямоване визначити рівень довіри бізнесу до податкових органів; підходи до прогнозування фінансових витрат для врегулювання ризиків, пов’язаних з перевірками; встановити поведінку перевіряючих в умовах, коли не було виявлено порушень, та інше.

Поділитися своїм досвідом взаємодії із податківцями під час перевірок можна, пройшовши опитування за посиланням: https://bit.ly/3UyzLnb

Дякуємо всім представникам бізнесу за допомогу та час, який буде приділений заповненню опитувальника. Дедлайн опитування: 1 березня 2024 року.

Наступна новина: Рада бізнес-омбудсмена допоможе Уряду покращити взаємодію з бізнесом через нову економічну платформу «Зроблено в Україні»