62809

26.02.2024

Рада бізнес-омбудсмена допоможе Уряду покращити взаємодію з бізнесом через нову економічну платформу «Зроблено в Україні»

Уряд спільно з Радою з питань підтримки підприємництва в умовах воєнного стану та Радою бізнес-омбудсмена запустили комунікаційну складову платформи «Зроблено в Україні», яка допоможе виміряти рівень задоволеності підприємців державними інституціями та послугами. Вона працює на базі pulse.gov.ua. Про це було оголошено під час презентації Всеукраїнської економічної платформи «Зроблено в Україні», створеної за ініціативи Президента України.

«Цей проєкт стане одним з інструментів, спрямованих на підвищення ефективності взаємодії Уряду й бізнесу. Підприємці в режимі онлайн зможуть надати оцінку роботі державних структур, рівня послуг, які вони отримують від держави, поскаржитись на недоліки чи проблеми, що у них виникли під час спілкування з органами влади. Це канал зворотного зв’язку від бізнесу, завдяки якому влада матиме можливість максимально оперативно реагувати на звернення бізнесу і вирішувати проблеми», – зазначила Перший віцепрем’єр-міністр україни – Міністр економіки Юлія Свириденко.

Комунікаційна складова платформи «Зроблено в Україні» передбачає єдиний прямий канал зв’язку з Радою бізнес-омбудсмена, через який підприємці зможуть звернутись по допомогу до команди Ради бізнес-омбудсмена та отримати безкоштовну підтримку від фахівців.

«Рада бізнес-омбудсмена та її висококваліфіковані юристи, загартовані багаторічною практикою у понад 9 років роботи над скаргами щодо проблем в українському бізнес-середовищі, довели спроможність дієво вирішувати питання бізнесу без суду. Поглиблення партнерства з Міністерством економіки у запуску платформи дозволить нам ефективніше пропрацьовувати окремі питання бізнесу, зокрема системні проблеми, на урядовому рівні» , – зазначив бізнес-омбудсмен України Роман Ващук.

Наступна новина: Що варто знати при поданні таблиці даних?