01.02.2022

Перший регіональний візит — Роман Ващук відвідав Одесу

Свій перший візит в регіони бізнес-омбудсмен Роман Ващук розпочав з Одещини.

Роман Ващук спільно з інспекторкою РБО Юлія Михайлюк зустрілися з Головою Одеська обласна державна адміністрація Сергієм Гриневецьким і керівництвом області, де обговорили виклики сьогодення і перспективи розвитку регіону. Після цього функціонал Ради був представлений до уваги місцевої бізнес-спільноти. Підприємці передали матеріали декількох справ представникам РБО, і вже сьогодні вони були зареєстровані як індивідуальні скарги та передані відповідальним інспекторам на попереднє вивчення. Результати зустрічей в ОДА бізнес-омбудсмен висвітлив на прес-брифінгу для регіональних медіа.

Враховуючи, що переважна кількість скарг бізнесу до РБО стосуються податкових питань, Роман Ващук і Юлія Михайлюк також окремо зустрілися з керівництвом ГУ ДПС в Одеській області з метою обговорення співпраці під час розслідування скарг, які надходять до Ради (зокрема, з питань функціонування СМКОР).

Насамкінець, бізнес-омбудсмен завітав до підприємства-скаржника – найбільшого в Україні приватного портового логістичного комплексу «ТІС» у м. Южне.

Наступна новина: РБО шукає молодшого інспектора