17023

06.10.2023

Ласкаво просимо на новий вебсайт Ради бізнес-омбудсмена – boi.org.ua

Рада бізнес-омбудсмена запускає оновлений вебсайт, аби стати ближче до підприємців, які потребують підтримки у спілкуванні із державними органами, та удоступнити послуги із захисту прав бізнесу.

Вебсайт Ради є ключовою платформою у взаємодії бізнесу з установою. Посиливши основний функціонал сайту, ми спростили навігацію по ньому. Саме через сайт бізнес може подати скаргу до Ради, долучивши всі необхідні документи.

Ми удосконалили форму подання скарги, а також додали графіку, що дозволяє оцінити відповідність звернення критерям Регламенту Ради.

Крім того, на сайті з’явилась можливість залишити відгук щодо співпраці з Радою та підписатись на розсилку новин від РБО.

Максимально відкриті перед бізнесом та громадськістю, Рада пропонує оновлений розділ з прикладами закритих розслідувань та актуальною статистикою, що демонструє ключові результати роботи бізнес-омбудсмена. Брошурам та вебінарам ми присвятили окремі сторінки сайту, аби знайти потрібну інформацію було швидше і зручніше.

Всі наші контакти залишаються добре відомими. Ми будемо раді відповісти на ваш запит через будь-який зручний канал зв’язку. 

 

З питань подання скарг:  info@boi.org.ua 

З питань взаємодії з медіа: pr@boi.org.ua 

Телеграм-чат: Business_Ombudsman_Counci

Контактний номер: +380 99 237 37 37

 

Соціальні мережі

Facebook

Linkedin

Youtube 

Twitter

Наступна новина: Менше блокувань накладних, більше перевірок