6874

16.02.2017

Бізнес-омбудсмен відвідав Полтавщину

15 лютого бізнес-омбудсмен України Альгірдас Шемета побував із робочим візитом у Полтаві. Полтавщина стала двадцятою областю, яку бізнес-омбудсмен відвідав в рамках програми візитів до регіонів України. Станом на 1 лютого 2017 року Рада бізнес-омбудсмена отримала 35 скарг від підприємців із Полтавської області, з яких успішно закрила 17 із фінансовим ефектом понад 65 млн. гривень для місцевих підприємців Більшість скарг стосується дій Державної фіскальної служби України і органів місцевого самоврядування. 

Пан Шемета зустрівся з очільниками обласної державної адміністрації, де обговорив інвестиційний клімат регіону та питання підприємництва, що потребують вирішення на державному рівні. Бізнес-омбудсмен також побував на хлібозаводі «Кулиничі» (постачальник хлібобулочних та кондитерських виробів). 

Нагадаємо, що візит до Полтавської області здійснюється в рамках програми візитів бізнес-омбудсмена до регіонів України, де пан Шемета зустрічається з підприємцями та посадовцями та обговорює ключові проблеми, з якими вони стикаються у веденні бізнесу. Пан Шемета вже відвідав Вінницьку, Чернігівську, Харківську, Львівську, Луганську, Дніпропетровську, Донецьку, Одеську, Рівненську, Волинську, Черкаську, Житомирську, Сумську, Тернопільську, Хмельницьку, Закарпатську, Чернівецьку, Херсонську та Запорізьку області. 

 

Наступна новина: Рада бізнес-омбудсмена презентувала Річний Звіт за 2016 рік