19.04.2016

13 квітня 2016 року бізнес-омбудсмен відвідав Сумщину

Сумщина стала одинадцятою областю України, яку бізнес-омбудсмен відвідав в рамках програми візитів до регіонів України. Наразі Рада отримала 7 скарг від сумчан, з яких успішно закрила 2.

Пан Шемета зустрівся з головою обласної державної адміністрації Миколою Клочком, головою Ради підприємців при Сумській обласній державній адміністрації Борисом Коганом та президентом Сумської торгово-промислової палити Костянтином Макаренком, де сторони обговорили питання підприємництва, що потребують рішення на державному рівні.

«Місія Ради бізнес-омбудсмена повністю співпадає з пріоритетами роботи Сумської обласної державної адміністрації: боротьба із корупцією, забезпечення прозорості ведення бізнесу та підвищення інвестиційної привабливості регіону. Малий та середній бізнес у нинішніх умовах стає головним роботодавцем і донором надходжень до державного і обласного бюджету. Тому дуже розраховуємо на допомогу бізнес-омбудсмена у захисті прав сумських підприємців від неправомірних дій дозвільних, контролюючих та правоохоронних органів», – підкреслив губернатор Микола Клочко.

Після зустрічі з керівництвом області бізнес-омбудсмен провів зустріч з представниками ділових кіл Сумської області, а також побував на ключовому для області виробництві – АО «Технологія», продукція якого експортується у 33 країни світу та охоплює 4 континенти. 

Нагадаємо, що візит до Сум здійснюється в рамках програми візитів бізнес-омбудсмена до регіонів України, де пан Шемета зустрічається з підприємцями та посадовцями та обговорює ключові проблеми, з якими вони стикаються у веденні бізнесу, а також можливості підвищення інвестиційного потенціалу регіонів. Шемета вже відвідав 10 областей України: Чернігівську, Харківську, Львівську, Дніпропетровську, Донецьку, Одеську, Рівненську, Волинську, Черкаську та Житомирську області. 

Наступна новина: РБО доклала зусиль, аби товар було розмитнено за ціною угоди