You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Поскаржитись онлайн

На період воєнного часу Рада призупиняє розгляд поточних та прийом нових скарг. Проте ви можете звернутися на лінію підтримки підприємців - Рада надаватиме безкоштовні юридичні консультації підприємцям, які її потребують.

Коротко опишіть проблему та залиште свої контактні дані. Бажано вказати мобільний телефон, на якому встановлені месенджери. Протягом 48 годин інспектор РБО вийде із Вами на зв’язок.

Форма нижче тимчасово не працює!

Для того, щоб подати скаргу, будь ласка, заповніть форму нижче та додайте всі документи, що стосуються Вашої справи. Вашу скаргу буде зареєстровано. Дізнайтесь, чи може омбудсмен розглянути Вашу справу, переглянувши Регламент. Усі скарги, які надійдуть омбудсмену, суворо конфіденційні. Ваша контактна інформація є необхідною для того, щоб надати Вам відповідь.

У якості кого Ви подаєте скаргу?

Контакти

* ПІБ:
Посада:
* Електронна пошта:
Телефон:
Адреса:

Деталі скарги

На який орган державної влади, орган місцевого самоврядування, суб’єкт господарювання, що перебуває у сфері їх власності або управління, чи посадову особу Ви подаєте скаргу?
Що, на Вашу думку, може зробити бізнес-омбудсмен, аби виправити ситуацію?
Опишіть, на що саме Ви скаржитеся, та додайте відповідні дати та факти:
Ви намагалися вирішити питання самостійно (напр. шляхом адміністративного або судового оскарження)? Якщо так, опишіть, яким чином:
Документи до скарги: Якщо Ви маєте документи, що стосуються скарги, будь-ласка, завантажте їх. Щоб розпочати розгляд справи, не обов’язково завантажувати документи. У випадку, якщо Ви маєте будь-які відповідні документи по справі, завантажте їх тут. Будь-ласка, завантажте документи у форматі: BMP, DOC, DOCX,JPEG, JPG, PDF, PNG, PPT, PPTX, RTF, TIF, TIFF, TXT, XLS та XLSX, максимальний розмір файлів не має перевищувати 20MB.

Я, скаржник, даним надаю свою згоду на обробку моїх персональних даних і підтверджую що я поінформований (поінформована) про включення інформації про мене до бази персональних даних Ради бізнес-омбудсмена, що мене письмово повідомили про права власника персональних даних згідно Закону України "Про захист персональних даних" від 1 червня 2010 року.

Я, скаржник, даним надаю свою згоду на отримання розсилок інформаційного характеру від Ради бізнес-омбудсмена. Зазначені розсилки містять інформацію про важливі новини, проведені розслідування, анонси подій, тощо. Я можу відмовитися від розсилки в будь-який момент, перейшовши за відповідним посиланням в листі або написавши в службу підтримки