13321

24.04.2020

За сприяння Ради Держказначейство виплатило борг будівельній компанії

Державні регулятори: Інші питання Київ

Cкарга на: Управління Державної казначейської служби України у Дарницькому районі м. Києва (Держказначейство)

Суть скарги: Рада отримала скаргу від будівельної компанії з Києва. Підприємство скаржилося, що Держзазначейство не виплачувало борг у розмірі 2,5 млн. грн. за роботу, яку скаржник виконав для комунального підприємства. 

Наявність заборгованості підтверджувалась наказом господарського суду Києва. Судове рішення щодо виплату боргу вже набрало законної сили і було направлено Держказначейству для примусового виконання. Незважаючи на численні звернення Скаржника, Держказначейство затягувало списання заборгованості.

Вжиті заходи: Вивчивши обставини справи, інспекторка Ради письмово звернулась до головного розпорядника бюджетних коштів на території відповідного району Києва. Інспекторка попросила організувати зустріч із залученням всіх сторін для вирішення проблеми підприємства. 

Результат: Зустріч пройшла напрочуд ефективно. Директор комунального підприємства боржника повідомив, що заборгованість перед скаржником була погашена у повному обсязі. Підприємство підтвердило, що кошти надійшли на його рахунок того ж дня. Справу успішно закрито. 

Наступний кейс: Вантаж «Фапомед Україна» успішно перетнув кордон