17.06.2016

Відновлено реєстрацію податкових накладних

Податкові питання: Електронне адміністрування ПДВ Київ

Предмет скарги: Державна фіскальна служба України (ДФС), Державна податкова інспекція (ДПІ) в Печерському районі м. Києва

Суть скарги: У березні 2016 року Скаржник подав скаргу в інтересах двох юридичних осіб, зареєстрованих у Печерському районі міста Києва. Протягом березня 2016 року обидві компанії неодноразово мали проблеми з реєстрацією податкових накладних. При кожній спробі реєстрації, ДПІ повідомляла, що виявлено помилки в податкових накладних і просила звернутися до інспекції для уточнення деталей. Проте жодних чітких пояснень представнику компанії озвучено не було. Господарська діяльність скаржників була фактично зупинена.  

Вжиті заходи: З метою якнайшвидшого урегулювання ситуації слідчий РБО провів телефонну розмову з першим заступником керівника Державної податкової інспекції в Печерському районі міста Києва. В ході розмови було з’ясовано, що жодних застережень щодо даних платників у ДПІ немає, як і немає підстав для блокування реєстрації податкових накладних. 

Результат: Після розмови ДПІ відновила реєстрацію податкових накладних обох компаній, які продовжують свої діяльність в звичному робочому режимі. Проблема була вирішена менш ніж за 2 тижні з моменту надходження скарги.

Наступний кейс: Скасовано податкові повідомлення-рішення на суму понад 300 тис. гривень