13075

22.06.2017

Скасовано незаконні зміни в установчих документах провайдера фінансових / ІТ послуг

Дії Міністерства юстиції України: Виконавча служба Київ

Об’єкт скарги: Печерська районна в місті Києві державна адміністрація (Печерська РДА)

Суть скарги: 25 травня 2017 року іноземний провайдер фінансових та ІТ послуг, зареєстрований у Києві, звернувся до РБО через неправомірні дії з боку державного реєстратора Печерської РДА, які полягали у внесенні змін до структури власників та керівництва компанії на основі підроблених документів. Скаржник також звернувся до Комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Міністерства юстиції України (Комісії) з проханням організувати засідання по його справі.

Вжиті заходи: 30 травня інспектор РБО взяв участь у засіданні Комісії, де підтримав позицію Скаржника і наголосив на необхідності неупередженого розгляду скарги.

Результат: 13 червня Скаржник повідомив Раді, що своїм рішенням Комісія скасувала реєстраційні дії, і він повернувся до нормальної діяльності.  Справу закрито менш ніж за місяць, а державний реєстратор був відключений від доступу до реєстру на три місяці.  

 

Наступний кейс: Донарахування податку на прибуток Представництву «Калпатару Пауер Трансмішн Лімітед» на суму понад 41,7 млн. грн. скасовано