Скарга на: Головне управління Державної податкової служби в Дніпропетровській області (ДПС)
Суть скарги: До Ради звернулося підприємство з Дніпропетровщини. Компанія скаржилася, що в інформаційних базах ДПС відображена неправдива інформація: нібито підприємство мало 1 млн. грн. податкового боргу за несплату податків, нарахованих за результатами податкової перевірки. Скаржник оскаржив рішення ДПС у суді. Хоча закон забороняє відображення податкових донарахувань як узгоджених поки триває судове оскарження, інформація про податковий борг скаржника лишалась в системі ДПС. Вважаючи рішення податкового органу про нарахування боргу протиправним, підприємство вирішило звернутися до Ради.
Вжиті заходи: Інспекторка Ради вивчила матеріали справи та визнала скаргу обґрунтованою. Рада рекомендувала ДПС відобразити коректні відомості щодо податкового боргу скаржника.
Результат: Дослухавшись до рекомендацій Ради, ДПС задовольнила скаргу підприємства. ДПС погодилася, що інтегрована картка платника відображала некоректну інформація про податковий борг скаржника, але тепер помилку виправили – відомості про компанію відображаються коректно. Справу успішно закрито.