31.08.2020

Податкові накладні агропідприємства з Харківщини розблоковано

Призупинення реєстрації податкових накладних Харківська обл.

Скарга на: ДПС, Головне управління ДПС в Харківській області (Харківська ДПС)

Суть скарги: Рада отримала скаргу від агропідприємства з Харківщини. Компанія скаржилася на зупинку реєстрації чотирьох податкових накладних. Згідно з рішенням податкового органу причиною блокування стала відсутність певних документів, тому він й відмовив в реєстрації накладних. Щоб підтвердити реальність операції, скаржник подав податковій пакети необхідних документів та додатково звернувся до Ради бізнес-омбудсмена за підтримкою.

Вжиті заходи: Ознайомившись з матеріалами справи, інспекторка дійшла висновку, що скарга була обґрунтованою. Рада рекомендувала ДПС задовольнити скаргу компанії та скасувати протиправне рішення, що порушило законні інтереси скаржника.

Результат: Дослухавшись до рекомендацій Ради, податковий орган зареєстрував податкові накладні агропідприємства. Скаржник подякував команді інспекторів за ефективну роботу: «Висловлюємо Вам і Вашій команді, величезну подяку за допомогу у вирішенні питання від імені нашого керівника та всього нашого колективу. Тепер від покупця ми зможемо отримати грошові кошти в розмірі ПДВ від продажу, так потрібні нашому підприємству для проведення осінньо-польових робіт». Справу успішно закрито.
 

Наступний кейс: Мільйон гривень податкових донарахувань столичному автосалону скасовано