02.11.2016

Податкова інспекція у Печерському районі скасувала вимогу до ТОВ «Нільсен Глобал» щодо додаткової угоди

Податкові питання: Електронне адміністрування ПДВ Київ

Об’єкт скарги: Державна податкова інспекція (ДПІ) в Печерському районі Державної фіскальної служби України (ДФС) 

Суть скарги: 22 червня 2016 року Скаржник, компанія ТОВ «Нільсен Глобал», що спеціалізується на проведенні маркетингових досліджень, зареєстрована в м. Києві, надіслав скаргу до РБО через безпідставну вимогу з боку ДПІ у Печерському районі укласти додаткову угоду до вже наявного договору про визнання електронних документів.

Вжиті заходи: Вивчивши обставини справи, інспектор РБО звернувся до ДФС України та ДПІ в Печерському районі з вимогою провести перевірку дій посадовців Печерської ДПІ та усунути неправомірну вимогу щодо укладення додаткової угоди до договору про визнання електронних документів. 10 жовтня Скаржник отримав другий лист від ДПІ з вимогою укласти додаткову угоду. Інспектор РБО одразу ж обговорив зазначене питання з податковим інспектором Печерської ДПІ. 

Результат: В результаті особистого втручання інспектора РБО цього ж дня Рада отримала лист від Печерської ДПІ, відповідно до якого попередньо укладений договір про визнання електронних документів між Скаржником і Печерською ДПІ є чинним і укладення додаткової угоди не потрібне. Справу успішно закрито.

 

Наступний кейс: ДФС припинила систематичне підвищення митної вартості імпортованих продуктів