13579

02.11.2016

Ліфти скаржника введено в експлуатацію

Державні регулятори: Інші питання Київська обл.

Об’єкт скарги: Державна служба України з питань праці (Держпраці), Головне Управління Державної служби України з питань праці (ГУ Держпраці) в Київській області

Суть скарги: 14 липня 2016 року Скаржник, компанія, що спеціалізується на постачанні, встановленні та обслуговуванні ліфтів, підйомних машин і рухомих доріжок, надіслав скаргу до РБО з проханням допомогти отримати відповідь від ГУ Держпраці в Київській області. Скаржник повідомляв про неправомірні висновки Акту від 8 лютого 2016 року щодо проведеного аудиту реєстрації та введення в експлуатацію Скаржником ліфтів. Скаржник намагався самостійно оскаржити висновки Акту і ще в лютому надіслав скаргу до ГУ Держпраці, проте не отримав жодної відповіді.

Вжиті заходи: Інспектор РБО надіслав звернення до ГУ Держпраці в Київській області, а також Дежпраці України з вимогою надати Скаржнику відповідь стосовно його скарги на висновки Акту аудиту. 

Результат: Одразу після втручання РБО Скаржник повідомив про отримання відповіді від ГУ Держпраці в Київській області на свою скаргу та про належну реєстрацію та введення в експлуатацію ліфтів. Справу успішно закрито.

 

Наступний кейс: ДФС припинила систематичне підвищення митної вартості імпортованих продуктів