13054

17.02.2017

ОДПІ підписала договір про визнання електронних документів ТОВ «Корнеліус Україна»

Податкові питання: Розірвання договору про визнання електронної звітності та Стан 09 Харківська обл.

Об’єкт скарги: Об’єднана державна податкова інспекція у Київському районі м. Харкова (ОДПІ у Київському районі м. Харкова)

Суть скарги: 19 січня 2017 року ТОВ “Корнеліус Україна”, виробник холодильного і вентиляційного обладнання, зареєстроване у Харкові, звернулося до РБО зі скаргою через непідписання договору про визнання електронних документів ОДПІ у Київському районі м. Харкова.

Скаржник повідомив, що він змінив адресу реєстрації і надіслав до ОДПІ у Київському районі м. Харкова нові електронні ключі та два примірники договору про визнання електронних документів. Однак ОДПІ наполягала на персональному візиті директора для надання пояснень щодо зміни адреси платника податку та копії нового договору оренди.

Вжиті заходи: 20 січня інспектор РБО зв’язався з ОДПІ у Київському районі м. Харкова для обговорення справи Скаржника. Посадовець ОДПІ пояснив, що причиною затримки підписання була звичайна процедура оцінок ризику і що договір про визнання електронних документів має бути підписаний найближчим часом.

Результат: 25 січня Скаржник підтвердив Раді, що питання, яке було предметом скарги, успішно вирішено. Справу було закрито всього за тиждень. 

 

Наступний кейс: Прокуратура припинила митні огляди імпортованих товарів підприємства роздрібної торгівлі