13080

21.07.2017

ДФС відшкодувала ТОВ “Мартін” понад 37 млн.грн. ПДВ

Податкові питання: Затримка із поверненням ПДВ Київ

Об’єкт скарги:  Державна фіскальна служба України (ДФС України), Головне управління ДФС України в м. Києві (ГУ ДФС в м. Києві)

Суть скарги: 24 квітня 2017 року будівельна компанія з іноземними інвестиціями ТОВ “Мартін” звернулася до РБО зі скаргою на затримку ГУ ДФС у м. Києві відшкодування ПДВ за жовтень 2016 року на суму понад 37 млн. грн. Скаржник намагався вирішити проблему самостійно і звернувся до ДФС України і Міністерства фінансів України, проте бажаного результату не досяг.

Вжиті заходи: Інспектор РБО з’ясував, що ДФС провела документальну позапланову виїзну перевірку Скаржника і склала довідку про те, що Скаржник жодним чином не порушив законодавство під час декларування бюджетного відшкодування ПДВ. 

Тож інспектор РБО звернувся до ДФС та ГУ ДФС у м. Києві з проханням забезпечити відшкодування ПДВ Скаржнику, а також представив інформацію по скарзі під час обговорення в ході зустрічі експертної групи РБО з ДФС.

Результат: 11 липня Скаржник поінформував Раду про відшкодування ПДВ за жовтень 2016 року у повному обсязі. Cправу було закрито. 

 

Наступний кейс: Скаржник отримав роз’яснення від МЕРТ щодо зняття санкції