13146

25.05.2018

ДФС скасувала податкові рішення на суму понад мільйон гривень

Податкові питання: Перевірки державних податкових і фіскальних органів Київ

Об’єкт скарги: Головне управління Державної фіскальної служби в Києві (ГУ ДФС)

Суть скарги: 13 березня 2018 року до РБО звернулася київська виробничо-дистрибуторська компанія. Підприємство не погоджувалося з висновками податкової перевірки щодо сплати понад мільйона гривень додаткових податків і штрафів. 

Зокрема, ГУ ДФС оцінило деякі транзакції Скаржника протягом 2014-2016 років як фіктивні. Відповідно, підприємству донарахували ПДВ та податок на прибуток, а також штраф за несвоєчасну реєстрацію податкових накладних (ПН). За словами підприємства, усі його господарські операції підтверджувалися документами, усі контрагенти перевірялись в період взаємовідносин та ознак фіктивності не мали. Компанія оскаржила податкові рішення в ГУ ДФС та звернулася за підтримкою в РБО.

Вжиті заходи: Вивчивши матеріали скарги, інспектор Ради взяв учать у слуханнях справи Скаржника в ДФС. Крім цього, він направив лист ДФС, в якому підтримав позицію підприємства. 

Результат: За сприяння Ради, ДФС скасувала податкові рішення на суму понад мільйон гривень щодо підприємства. Залишила лише штраф за несвоєчасну реєстрацію ПН на суму менше 2 тис. грн. Справу успішно закрито.

 

Наступний кейс: Припинено неправомірні дії співробітника управління фінрозслідувань