13268

08.07.2019

ДФС скасувала донарахування на суму 24 млн. грн. трейдеру вугілля

Податкові питання: Перевірки державних податкових і фіскальних органів Київ

Скарга на: Головне управління Державної фіскальної служби в Донецькій області (ДФС)

Суть скарги: До Ради зі скаргою на ДФС звернувся трейдер вугілля. Підприємство не погоджувалося з результатами податкової перевірки, відповідно до яких воно мало додаткового сплатити майже 24 млн. грн.

Податковий орган провів перевірку діяльності підприємства та донарахував йому ПДВ та податок на прибуток. Зокрема, ДФС підозрювала Скаржника в завищенні вартості реалізованої продукції, а також у відсутності доказів реальної поставки товару. Не погоджуючись з висновками податкової, трейдер оскаржив їх в ДФС та звернувся за допомогою до Ради.

Вжиті заходи: Вивчивши документи справи, Рада підтримала позицію Скаржника. Інспекторка РБО взяла участь в адмін. оскарженні податкового рішення та надала позицію Ради. Скаржник підготовив додаткові документи на підтвердження своїх аргументів. Крім того, Рада письмово попросила ДФС всебічно та неупереджено розглянути звернення підприємства.

Результат: ДФС дослухалася до аргументів Ради та скасувала три з чотирьох податкових рішень за загальну суму майже 24 млн. грн. Справу успішно закрито. 
 

Наступний кейс: Рейдерську атаку проти підприємства з Тернопільщини успішно відбито