29.03.2017

Держгеокадастр видав витяг з технічної документації компанії з іноземними інвестиціями

Інші державні регулятори: Держгеокадастр Львівська обл.

Об’єкт скарги: Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру у Самбірському районі Львівської області (Держгеокадастр у Самбірському районі)

Суть скарги: Скаржник, компанія з іноземними інвестиціями, розташована у Львівській області, звернувся до РБО зі скаргою щодо невидачі Держгеокадастром у Самбірському районі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки з коефіцієнтом для промислового підприємства.

Вжиті заходи: У січні 2017 року інспектор РБО звернувся до Держгеокадастру у Самбірському районі з вимогою вирішити питання Скаржника. У своїй відповіді Держгеокадастр повідомив Раді, що витяг з технічної документації буде виданий Скаржнику у разі подання нової заяви. 

Результат: Після втручання РБО, Скаржник подав нову заяву щодо видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. 21 лютого Скаржник поінформував Раду про отримання витягу з коефіцієнтом для промислового підприємства. Справу було успішно закрито.

Наступний кейс: РБО допомогла усунути зловживання з боку державного підприємства