You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Інтерв'ю Тетяни Короткої програмі «Перші про головне»
03.09.2018
Заступник бізнес-омбудсмена Тетяна Коротка, узагальнюючи статистику звернень до Ради, розповіла програмі «Перші про головне» про проблеми, які заважають іноземним інвесторам працювати в Україні.
Ярослав Грегірчак про актуальні проблеми бізнесу у митній сфері
28.08.2018
В прямому ефірі радіо Хаят Ярослав Грегірчак презентував новий системний звіт Ради бізнес-омбудсмена, присвячений проблемам бізнесу у митній сфері.
Інтерв'ю Ярослава Грегірчака espreso.tv
09.08.2018
Ярослав Грегірчак розповів в прямому ефірі espreso.tv про проблеми бізнесу у митній сфері.
Бізнес-омбудсмен в прямому ефірі Радіо НВ
12.07.2018
Сьогодні бізнес-омбудсмен завітав до студії Радіо НВ. Разом з Олегом Білецьким говорили про стосунки бізнесу та влади. Альгірдас Шемета розповів, з якими проблемами найчастіше звертаються підприємці до РБО, а також відмітив останні тенденції звернень. Дивіться запис ефіру, щоб дізнатися більше!
Тетяна Коротка коментує Закон "Про валюту" (24 канал)
08.07.2018
Блокування рахунків, заборона купувати та продавати валюту, режим індивідуального ліцензуванння… Новий закон «Про валюту» скасовує ці серйозні проблеми бізнесу, з якими, зокрема, стикнувся наш Скаржник у сюжеті 24 Канал. Завдяки зусиллям РБО та відміні санкцій ризики втручання правоохоронних органів в роботу підприємців знизяться. Дивіться сюжет, в якому Тетяна Коротка коментує зміни, що вносить новий закон. З набранням чинності законом, історії, як у нашого Скаржника, більше не повторяться.
Коментар Тетяни Короткої для 1+1
26.06.2018
Заступниця бізнес-омбудсмена розповіла ТСН про скарги бізнесу на дії правоохоронців.
Коментар Альгірдаса Шемети для ТСН. Тиждень
19.06.2018
Альгірдас Шемета розповів ТСН про скарги на СБУ, що надходять в Раду бізнес-омбудсмена від підприємців.
Коментар Ярослава Грегірчака програмі «Схеми»
01.06.2018
Ярослав Грегірчак, розповів про типологію скарг на дії СБУ, отримані Радою бізнес-омбудсмена. Повний сюжет доступний за поисланням: http://bit.ly/2taCdlN
Ярослав Грегірчак для Idealist.Media: звернення до потенційних інвесторів
24.05.2018
У відео для Idealist.Media заступник бізнес-омбудсмена Ярослав Грегірчак пояснив чому іноземним інвесторам варто приходити в Україну. Він також розповів про тенденції звернень, отриманих від компаній з іноземним капіталом, та результати їх розгляду Радою.
Тетяна Коротка про ініціативу CoST
23.05.2018
Тетяна Коротка, заступниця бізнес-омбудсмена, з 2016 року входить до Наглядової Ради ініціативи - CoST (Construction Sector Transparency Initiative). Завдання організації - забезпечувати прозорість та підзвітність будівництва, яке здійснюється за рахунок публічних коштів. У відео Тетяна розповіла про важливість інфраструктурних проектів для економіки країни. Тетяна також відзначила роль ініціативи CoST у підтримці їх транспарентності.