You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Ярослав Грегірчак про інвестиційний клімат в Україні
01.10.2018
Ярослав Грегірчак відвідав програму «Head to Head» на каналі UA|TV. Заступник бізнес-омбудсмена коротко розповів про інвестиційний клімат в Україні та роль Ради в його покращенні. Дивіться відео англійською мовою тут YouTube: http://bit.ly/Gregirchak_UATV
Тетяна Коротка – про бізнес-клімат та залучення залучення інвестицій в Україну
27.09.2018
Тетяна Коротка в ефірі UA|TV розповіла про роль Ради бізнес-омбусмена в покращенні бізнес-клімату України. Заступниця бізнес-омбудсмена також навела приклади успішної імплементації державними органами системних рекомендацій Ради.
Відеокейс «Газтрон»
26.09.2018
Відео про те, як ми допомогли Газтрону, міжнародному трейдеру скрапленого газу та нафтопродуктів, повернути 4 млн. грн. митних переплат. Дивіться відео тут або на нашому каналі YouTube: http://bit.ly/case_gaztron
Відеокейс Лакталіс
17.09.2018
#омбудсмен_у_дії Хочете дізнатися, як ми допомогли провідному виробнику молочних продуктів в Україні? Дивіться відео ⬇️⬇️⬇️
Інтерв'ю Тетяни Короткої програмі «Перші про головне»
03.09.2018
Заступник бізнес-омбудсмена Тетяна Коротка, узагальнюючи статистику звернень до Ради, розповіла програмі «Перші про головне» про проблеми, які заважають іноземним інвесторам працювати в Україні.
Ярослав Грегірчак про актуальні проблеми бізнесу у митній сфері
28.08.2018
В прямому ефірі радіо Хаят Ярослав Грегірчак презентував новий системний звіт Ради бізнес-омбудсмена, присвячений проблемам бізнесу у митній сфері.
Інтерв'ю Ярослава Грегірчака espreso.tv
09.08.2018
Ярослав Грегірчак розповів в прямому ефірі espreso.tv про проблеми бізнесу у митній сфері.
Бізнес-омбудсмен в прямому ефірі Радіо НВ
12.07.2018
Сьогодні бізнес-омбудсмен завітав до студії Радіо НВ. Разом з Олегом Білецьким говорили про стосунки бізнесу та влади. Альгірдас Шемета розповів, з якими проблемами найчастіше звертаються підприємці до РБО, а також відмітив останні тенденції звернень. Дивіться запис ефіру, щоб дізнатися більше!
Тетяна Коротка коментує Закон "Про валюту" (24 канал)
08.07.2018
Блокування рахунків, заборона купувати та продавати валюту, режим індивідуального ліцензуванння… Новий закон «Про валюту» скасовує ці серйозні проблеми бізнесу, з якими, зокрема, стикнувся наш Скаржник у сюжеті 24 Канал. Завдяки зусиллям РБО та відміні санкцій ризики втручання правоохоронних органів в роботу підприємців знизяться. Дивіться сюжет, в якому Тетяна Коротка коментує зміни, що вносить новий закон. З набранням чинності законом, історії, як у нашого Скаржника, більше не повторяться.
Коментар Тетяни Короткої для 1+1
26.06.2018
Заступниця бізнес-омбудсмена розповіла ТСН про скарги бізнесу на дії правоохоронців.