You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Ярослав Грегірчак про перспективи розвитку бізнесу в Україні
07.11.2018
Заступник бізнес-омбудсмена Ярослав Грегірчак про останні результати, методологію та особливості рейтингу Світового Банку Doing Business 2019.
В'ячеслав Клімов про Раду бізнес-омбудсмена
03.10.2018
Ярослав Грегірчак про інвестиційний клімат в Україні
01.10.2018
Ярослав Грегірчак відвідав програму «Head to Head» на каналі UA|TV. Заступник бізнес-омбудсмена коротко розповів про інвестиційний клімат в Україні та роль Ради в його покращенні. Дивіться відео англійською мовою тут YouTube: http://bit.ly/Gregirchak_UATV
Тетяна Коротка – про бізнес-клімат та залучення залучення інвестицій в Україну
27.09.2018
Тетяна Коротка в ефірі UA|TV розповіла про роль Ради бізнес-омбусмена в покращенні бізнес-клімату України. Заступниця бізнес-омбудсмена також навела приклади успішної імплементації державними органами системних рекомендацій Ради.
Відеокейс «Газтрон»
26.09.2018
Відео про те, як ми допомогли Газтрону, міжнародному трейдеру скрапленого газу та нафтопродуктів, повернути 4 млн. грн. митних переплат. Дивіться відео тут або на нашому каналі YouTube: http://bit.ly/case_gaztron
Відеокейс Лакталіс
17.09.2018
#омбудсмен_у_дії Хочете дізнатися, як ми допомогли провідному виробнику молочних продуктів в Україні? Дивіться відео ⬇️⬇️⬇️
Інтерв'ю Тетяни Короткої програмі «Перші про головне»
03.09.2018
Заступник бізнес-омбудсмена Тетяна Коротка, узагальнюючи статистику звернень до Ради, розповіла програмі «Перші про головне» про проблеми, які заважають іноземним інвесторам працювати в Україні.
Ярослав Грегірчак про актуальні проблеми бізнесу у митній сфері
28.08.2018
В прямому ефірі радіо Хаят Ярослав Грегірчак презентував новий системний звіт Ради бізнес-омбудсмена, присвячений проблемам бізнесу у митній сфері.
Інтерв'ю Ярослава Грегірчака espreso.tv
09.08.2018
Ярослав Грегірчак розповів в прямому ефірі espreso.tv про проблеми бізнесу у митній сфері.
Бізнес-омбудсмен в прямому ефірі Радіо НВ
12.07.2018
Сьогодні бізнес-омбудсмен завітав до студії Радіо НВ. Разом з Олегом Білецьким говорили про стосунки бізнесу та влади. Альгірдас Шемета розповів, з якими проблемами найчастіше звертаються підприємці до РБО, а також відмітив останні тенденції звернень. Дивіться запис ефіру, щоб дізнатися більше!