You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Ярослав Грегірчак для Idealist.Media: звернення до потенційних інвесторів
24.05.2018
У відео для Idealist.Media заступник бізнес-омбудсмена Ярослав Грегірчак пояснив чому іноземним інвесторам варто приходити в Україну. Він також розповів про тенденції звернень, отриманих від компаній з іноземним капіталом, та результати їх розгляду Радою.
Тетяна Коротка про ініціативу CoST
23.05.2018
Тетяна Коротка, заступниця бізнес-омбудсмена, з 2016 року входить до Наглядової Ради ініціативи - CoST (Construction Sector Transparency Initiative). Завдання організації - забезпечувати прозорість та підзвітність будівництва, яке здійснюється за рахунок публічних коштів. У відео Тетяна розповіла про важливість інфраструктурних проектів для економіки країни. Тетяна також відзначила роль ініціативи CoST у підтримці їх транспарентності.
Три роки роботи РБО в УкраЇні
21.05.2018
Вже три роки ми активно захищаємо законні інтереси підприємців в Україні. За цей час ми отримали майже 4000 скарг та завершили понад 2500 розслідувань. Лише прямий фінансовий склав 12 млрд. грн. Крім цього, ми припинили сотні зловживань з боку держорганів, допомогли скаржникам закрити десятки кримінальних справ. Державні органи виконали 93% виданих нами рекомендацій, 97% скаржників задоволені співпрацею з нами. Про роботу Ради від наших стейкхолдерів дивіться у відео.
Інтерв'ю Альгірдаса Шемети на Радіо Голос Столиці
11.04.2018
Вчора бізнес-омбудсмена зустрівся з Юрієм Бібіком та Олексієм Бурлаковим в програмі «Вечірная варта» на Радіо Голос Столиці. Альгірдас Шемета розповів про тенденції скарг, з якими бізес звертався до Ради в 2017 році. Він також відповів, чому прийняття закону «Про Установу бізнес-омбудсмена» важливе для нашої організації. Крім цього, в живій розмові учасники ефіру охопили ще щироке коло питань. Яких саме – дивіться у відео!
Відео-кейс: Як ми розслідували справу "МАНАД"
05.04.2018
Дивіться історію про те, як Рада бізнес-омбудсмена допомогла ТОВ "МАНАД" з Київщини уникнути безпідставного штрафу у 8 млн. грн.