You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.
Три роки роботи РБО в УкраЇні
21.05.2018
Вже три роки ми активно захищаємо законні інтереси підприємців в Україні. За цей час ми отримали майже 4000 скарг та завершили понад 2500 розслідувань. Лише прямий фінансовий склав 12 млрд. грн. Крім цього, ми припинили сотні зловживань з боку держорганів, допомогли скаржникам закрити десятки кримінальних справ. Державні органи виконали 93% виданих нами рекомендацій, 97% скаржників задоволені співпрацею з нами. Про роботу Ради від наших стейкхолдерів дивіться у відео.
Інтерв'ю Альгірдаса Шемети на Радіо Голос Столиці
11.04.2018
Вчора бізнес-омбудсмена зустрівся з Юрієм Бібіком та Олексієм Бурлаковим в програмі «Вечірная варта» на Радіо Голос Столиці. Альгірдас Шемета розповів про тенденції скарг, з якими бізес звертався до Ради в 2017 році. Він також відповів, чому прийняття закону «Про Установу бізнес-омбудсмена» важливе для нашої організації. Крім цього, в живій розмові учасники ефіру охопили ще щироке коло питань. Яких саме – дивіться у відео!
Відео-кейс: Як ми розслідували справу "МАНАД"
05.04.2018
Дивіться історію про те, як Рада бізнес-омбудсмена допомогла ТОВ "МАНАД" з Київщини уникнути безпідставного штрафу у 8 млн. грн.