06.04.2016

Успішно закрито справу щодо безпідставного відкриття кримінального провадження на обласному рівні

Об’єкт скарги даної скарги є ДФС у Херсонській області

Виробнича компанія у Херсонській області звернулась до РБО щодо тиску на підприємство з боку обласних податкових органів. У скарзі йшлося про проведення безпідставних податкових перевірок та відкриття кримінального провадження за надуманими підставами проти керівництва компанії Скаржника, а також про неможливість отримати інформацію від обласного управління ДФС щодо деталей кримінального провадження. 

У ході ретельного розгляду скарги експерти РБО дійшли висновку, що посадові особи слідчого відділу ДФС у Херсонській області відкрили провадження з метою обходу мораторію на здійснення податкових перевірок суб’єктів господарювання. РБО також встановила, що кримінальне провадження передали для розслідування Прокуратурою Херсонської області в одну із районних прокуратур. РБО надала рекомендацію правоохоронним органам та органам ДФС, провести відповідну службову перевірку щодо ситуації.

Фахівці РБО звернули увагу органів прокуратури на безпідставність порушеного кримінального провадження, яке за два дні було закрито. Завдяки втручанню РБО відділ внутрішньої безпеки ДФС провів службову перевірку, внаслідок якої на винних осіб було накладено дисциплінарне стягнення. 

Більше кейсів дивіться за посиланням: https://boi.org.ua/case-studies 

Наступна новина: Статистика скарг станом на 15 грудня 2015