6998

17.08.2022

РБО стала партнером коаліції RISE Ukraine

Рада бізнес-омбудсмена стала партнером коаліції RISE Ukraine – Coalition for Reconstruction.

Коаліція RISE Ukraine —  це об’єднання українських і міжнародних громадських організацій, ініціатив, державних установ та активістів, створене задля підтримки доброчесної, сталої та ефективної відбудови та модернізації України після незаконного повномасштабного вторгнення росії шляхом конструктивного діалогу з владою та міжнародними партнерами.

РБО високо цінує можливість партнерства з коаліцією RISE Ukraine, з якою нас об’єднує спільне прагнення підтримати відновлення країни з дотриманням принципів прозорості, підзвітності та ефективного використання коштів. Рада готова поділитися власною експертизою в сфері просування цих принципів у багаторічній роботі з українським бізнесом та створенні спрятливого бізнес-клімату.

«До всього треба готуватися. І до відновлення також, хоч економіка воєнного стану може поки що ставить перед нами нагальніші завдання. Саме тому наш колектив правників готовий поділитися з Коаліцією RISE своїм досвідом забезпечення доброчесності та справедливості в відносинах бізнесу з державою», зазначає бізнес-омбудсмен Роман Ващук.

В межах партнерства з RISE Ukraine фахівці Ради долучаться до робочих груп з пріоритетних напрямків: інституційної архітектури відбудови, електронної системи управління відбудовою та моніторингу і просування кращих практик, в яких працюватиме над пропозиціями щодо пріоритетних реформ та законопроектів для ефективної відбудови та створення повноцінної електронної системи управління відбудовою.

Більше інформації про RISE Ukraine: rise.org.ua

Наступна новина: Бізнес-омбдусмен зустрівся з Віцепрем'єр-міністеркою Ольгою Стефанішиною