07.06.2016

Рада бізнес-омбудсмена підписала меморандум про співпрацю з Міністерством екології та природних ресурсів

07 червня 2016 року Рада бізнес-омбудсмена підписала Меморандум про співпрацю та обмін інформацією з Міністерством екології та природних ресурсів. Його завдання – поліпшити співпрацю між державними органами та підприємцями, що працюють у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Відповідно до положень Меморандуму, Рада передаватиме Міністерству інформацію, яка може свідчити про порушення прав бізнесу у сфері використання природних ресурсів, якості атмосферного повітря, води та управління водними ресурсами, відходами, зміни клімату, природно-заповідного фонду.

«У першому кварталі 2016 року Міністерство екології та природних ресурсів увійшло у трійку державних органів, на які найбільше скаржилися підприємці. Я радий, що віднині ми офіційно закріпили наміри співпрацювати над усуненням недоліків, та розраховую на ефективну роботу з Міністерством», – наголосив бізнес-омбудсмен Альгірдас Шемета.

У свою чергу Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак зазначив: «Ми підписали Меморандум, аби поєднати зусилля зі зниження рівня корупції та запобігання недобросовісній поведінці стосовно суб’єктів підприємництва в Україні. Переконаний, подолання корупції сприятиме покращенню інвестиційного клімату в країні, економічному розвитку та подальшим реформам».

Сторони домовилися проводити робочі зустрічі, обмінюватися інформацією, що становить спільний інтерес, надавати взаємну допомогу в організації та проведенні семінарів, конференцій, ділових зустрічей.

Нагадуємо, що раніше Рада бізнес-омбудсмена підписала меморандуми про співпрацю з Державною фіскальною службою, Державною регуляторною службою, Міністерством юстиції України, Національним Антикорупційним Бюро.

Дивитися текст Меморандуму

Наступна новина: 6-7 липня бізнес-омбудсмен відвідав Ужгород та Чернівці