09.11.2016

Бізнес-омбудсмен відвідав Вінниччину

8 листопада бізнес-омбудсмен України Альгірдас Шемета відвідав з робочим візитом Вінницю. Вінницька область стала дев’ятнадцятою областю, яку бізнес-омбудсмен відвідав в рамках програми візитів до регіонів України. Станом на 1 листопада Рада бізнес-омбудсмена отримала 10 скарг від підприємців із Вінницької області, з яких успішно закрила 5. Більшість скарг стосується дій органів місцевого самоврядування і Державної фіскальної служби України. 

Пан Шемета зустрівся з головою обласної державної адміністрації Валерієм Коровієм та предтавниками обласної ради, де сторони обговорили інвестиційний клімат регіону та питання підприємництва, що потребують вирішення на державному рівні. Бізнес-омбудсмен також побував на підприємстві «Вінницький завод пакувальних виробів «Вінтар» (виробник металевих консервних банок і контейнерів для харчових продуктів), де оглянув виробництво та обговорив проблемні питання з очільниками заводу. 

Нагадаємо, що візит до Вінницької області здійснюється в рамках програми візитів бізнес-омбудсмена до регіонів України, де пан Шемета зустрічається з підприємцями та посадовцями та обговорює ключові проблеми, з якими вони стикаються у веденні бізнесу, а також можливості підвищення інвестиційного потенціалу регіонів. Шемета вже відвідав Чернігівську, Харківську, Львівську, Дніпропетровську, Донецьку, Одеську, Рівненську, Волинську, Черкаську, Житомирську, Сумську, Тернопільську, Хмельницьку, Закарпатську та Чернівецьку, Херсонську та Запорізьку області. 

Наступна новина: За сприяння РБО приняті важливі зміни для міжнародних компаній