04.10.2016

30 вересня і 03 жовтня бізнес-омбудсмен відвідав Херсонщину та Запоріжжя

30 вересня бізнес-омбудсмен України Альгірдас Шемета доєднався до IX Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські Горизонти 2016» у місті Нова Каховка (Херсонська область), а 03 жовтня зустрівся з підприємцями та керівництвом Запорізької області.

В Новій Каховці на Міжнародному інвестиційному форумі «Таврійські Горизонти 2016» бізнес-омбудсмен розповів учасникам заходу, яким чином Рада бізнес-омбудсмена може бути корисна у покращенні інвестиційного клімату регіону. Більше трьохсот учасників – іноземних компаній, інвесторів, дипломатів та бізнесменів, а також керівництво держави та представники українського бізнесу – взяли участь у форумі. Головна мета заходу – донести інвесторам інформацію про те, що Херсонщина є надійним партнером та відкрита до співробітництва.   

03 жовтня пан Шемета відвідав Запоріжжя. Запорізька область стала вісімнадцятою областю України, яку бізнес-омбудсмен відвідав в рамках програми візитів до регіонів України. Запорізька область посіла 7 місце за кількістю отриманих скарг по всій Україні – наразі команда бізнес-омбудсмена отримала 35 скарг від підприємців Запоріжжя, з яких закрила 17. Пан Шемета зустрівся з головою обласної державної адміністрації Іваном Брилем, де сторони обговорили питання підприємництва, що потребують рішення на державному рівні. Бізнес-омбудсмен також побував на підприємстві «Укрграфіт» (провідний виробник графітованих електродів для машинобудівного та металургійного комплексу), де оглянув виробництво та обговорив проблемні питання з очільниками заводу. 

Нагадаємо, що візит до Херсонської та Запорізької області здійснюється в рамках програми візитів бізнес-омбудсмена до регіонів України, де пан Шемета зустрічається з підприємцями та посадовцями та обговорює ключові проблеми, з якими вони стикаються у веденні бізнесу, а також можливості підвищення інвестиційного потенціалу регіонів. Шемета вже відвідав Чернігівську, Харківську, Львівську, Дніпропетровську, Донецьку, Одеську, Рівненську, Волинську, Черкаську, Житомирську, Сумську, Тернопільську, Хмельницьку, Закарпатську та Чернівецьку області. 

Наступна новина: ПРЕС-АНОНС: 4 листопада бізнес-омбудсмен презентує результати роботи Офісу за ІIІ квартал 2016 року