29.06.2017

29 червня бізнес-омбудсмен відвідав Івано-Франківщину

29 червня бізнес-омбудсмен України Альгірдас Шемета побував із робочим візитом у Івано-Франківську. Івано-Франківщина стала двадцять другою областю, яку бізнес-омбудсмен відвідав в рамках програми візитів до регіонів України. Станом на 1 червня 2017 року Рада бізнес-омбудсмена отримала 26 скарг від підприємців із Івано-Франківської області, з яких закрила 16 із фінансовим ефектом понад 4 млн. гривень для місцевих підприємців. Більшість скарг стосувалася дій Державної фіскальної служби України і Міністерства інфраструктури. 

Пан Шемета зустрівся з головою обласної державної адміністрації Олегом Гончаруком, представниками обласної ради, а також очільниками Головного управління ДФС і Національної поліції області. Сторони обговорили інвестиційний клімат регіону та питання підприємництва, що потребують вирішення на державному рівні. 

Бізнес-омбудсмен також відвідав Державне підприємство «ВО «Карпати», що виробляє кабельно-провідникову і світлодіодну продукцію, і компанію ТзОВ «Даноша», яка спеціалізується на вирощуванні свиней. Пан Шемета оглянув виробництво та обговорив проблемні питання з  керівниками компаній. 

Нагадаємо, що візит до Івано-Франківської області здійснюється в рамках програми візитів бізнес-омбудсмена до регіонів України, де пан Шемета зустрічається з підприємцями та посадовцями та обговорює ключові проблеми, з якими вони стикаються у веденні бізнесу. Пан Шемета вже відвідав Вінницьку, Полтавську, Чернігівську, Харківську, Львівську, Луганську, Дніпропетровську, Донецьку, Одеську, Рівненську, Волинську, Черкаську, Житомирську, Сумську, Тернопільську, Хмельницьку, Закарпатську, Чернівецьку, Херсонську та Запорізьку області. 

 

Наступна новина: ПРЕС-АНОНС: 28 липня запрошуємо журналістів на круглий стіл з бізнес-омбудсменом Альгірдасом Шеметою