13582

14.11.2016

Рада попередила накладення штрафу на Скаржника на суму понад 40 млн.грн.

Податкові питання: Перевірки державних податкових і фіскальних органів Київ

Об’єкт скарги:  Міжрегіональне Головне управління Державної фіскальної служби України (МГУ ДФС) – Центральний офіс з обслуговування великих платників податків, Державна фіскальна служба України (ДФС) 

Суть скарги: 12 жовтня 2016 року Скаржник, міжнародна косметична компанія, яка має філію в Україні, звернувся до РБО за допомогою в оскарженні результатів податкової перевірки, проведеної МГУ ДФС – Центральним офісом з обслуговування великих платників податків. За результатами податкової перевірки податкові органи  готували накладення на Скаржника штрафних санкцій на суму понад 40 мільйонів гривень. 

Вжиті заходи: Наступного дня після отримання скарги інспектор РБО взяв участь у слуханні заперечень на Акт податкової перевірки в МГУ ДФС. В ході зустрічі сторони досягли згоди не застосовувати штрафні санкції щодо Скаржника на даному етапі до з’ясування спірних питань. 

Результат: 25 жовтня Скаржник звернувся до РБО з клопотанням про закриття справи через досягнутий інспектором Ради результат по скарзі. 

 

Наступний кейс: Компанія «Ємаркет Україна» домоглася скасування податкового повідомлення-рішення на суму понад 71 млн. грн.