13562

05.09.2016

ДФС скасовує податкове повідомлення-рішення на суму 11,2 млн.

Податкові питання: Перевірки державних податкових і фіскальних органів Київ

Об’єкт скарги:  Міжрегіональне Головне управління Державної фіскальної служби України (МГУ ДФС) – Центральний офіс з обслуговування великих платників, Державна фіскальна служба України (ДФС)

Суть скарги: Скаржник звернувся до РБО через результати податкової перевірки, проведеної МГУ ДФС – Центральним офісом з обслуговування великих платниікв.

За результатами податкової перевірки податкові органи винесли Скаржнику податкове повідомлення-рішення на суму 11,2 млн. грн. Скаржник оскаржив результати податкової перевірки в ДФС України, а також звернувся до РБО з проханням взяти участь у розгляді скарги в ДФС України.

Вжиті заходи: 15 липня 2016 року РБО надіслала до ДФС України лист-рекомендацію з приводу об’єктивного та неупередженого розгляду скарги. 19 липня 2016 року інспектор РБО взяв участь у слуханні справи Скаржника в ДФС України. В результаті ДФС України постановила скасувати відповідне податкове повідомлення-рішення у повному обсязі.

Результат: 10 серпня 2016 року Скаржник повідомив Раду про скасування податкового повідомлення-рішення. Справу було успішно закрито.

 

Наступний кейс: Мовчазну згоду усунуто, підприємство ТОВ "ЕТЦ "ІКАР" може продовжувати діяльність