You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

ДФС скасувала донарахування львівській компанії на суму 1,2 млн. грн. 

03.12.2018

Об'єкт скарги: Львівське управління Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби (Львівський ОВПП)

Суть скарги: 7 вересня 2018 року до Ради звернувся провідний український виробник кормів для домашніх тварин. Скаржник не погоджувався з результатами податкової перевірки, відповідно до яких він мав сплатити близько 1,5 млн. грн. додаткових податків та штрафів.

Перевіривши діяльність компанії, Львівський ОВПП поставив під сумнів деякі операції з її контрагентами. Зокрема, податковий орган визначив «безтоварними» отримані маркетингові послуги. Питання щодо реальності послуг викликали також поставки кукурудзи. 

На думку Скаржника, такі висновки Львівського ОВПП були необґрунтованими, а наведені аргументи протиправними і недопустимими. Тому підприємство оскаржило їх в ДФС та звернулося за допомогою до Ради.

Вжиті заходи: Ретельно вивчивши матеріали справи, Рада підтримала позицію підприємства. Про це інспектор Ради письмово повідомив ДФС. Він також взяв участь у розгляді справи підприємства в фіскальній службі. 

Результат: За сприяння Ради, на початку листопада ДФС скасувала два з трьох податкових повідомлень-рішень. Це дозволило виробнику уникнути сплати податків та штрафів на загальну суму понад 1,2 млн. грн. Справу закрито.