You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Відео — Рада бізнес-омбудсмена

У цьому розділі ви знайдете відеоінструкції, інтерв'ю з нашою командою та скаржниками, а також записи актуальних теле- та радіоефірі

12.07.2018
Сьогодні бізнес-омбудсмен завітав до студії Радіо НВ. Разом з Олегом Білецьким говорили про стосунки бізнесу та влади. Альгірдас Шемета розповів, з якими проблемами найчастіше звертаються підприємці до РБО, а також відмітив останні тенденції звернень. Дивіться запис ефіру, щоб дізнатися більше!
08.07.2018
Блокування рахунків, заборона купувати та продавати валюту, режим індивідуального ліцензуванння… Новий закон «Про валюту» скасовує ці серйозні проблеми бізнесу, з якими, зокрема, стикнувся наш Скаржник у сюжеті 24 Канал. Завдяки зусиллям РБО та відміні санкцій ризики втручання правоохоронних органів в роботу підприємців знизяться. Дивіться сюжет, в якому Тетяна Коротка коментує зміни, що вносить новий закон. З набранням чинності законом, історії, як у нашого Скаржника, більше не повторяться.
26.06.2018
Заступниця бізнес-омбудсмена розповіла ТСН про скарги бізнесу на дії правоохоронців.
19.06.2018
Альгірдас Шемета розповів ТСН про скарги на СБУ, що надходять в Раду бізнес-омбудсмена від підприємців.
01.06.2018
Ярослав Грегірчак, розповів про типологію скарг на дії СБУ, отримані Радою бізнес-омбудсмена. Повний сюжет доступний за поисланням: http://bit.ly/2taCdlN
24.05.2018
У відео для Idealist.Media заступник бізнес-омбудсмена Ярослав Грегірчак пояснив чому іноземним інвесторам варто приходити в Україну. Він також розповів про тенденції звернень, отриманих від компаній з іноземним капіталом, та результати їх розгляду Радою.
23.05.2018
Тетяна Коротка, заступниця бізнес-омбудсмена, з 2016 року входить до Наглядової Ради ініціативи - CoST (Construction Sector Transparency Initiative). Завдання організації - забезпечувати прозорість та підзвітність будівництва, яке здійснюється за рахунок публічних коштів. У відео Тетяна розповіла про важливість інфраструктурних проектів для економіки країни. Тетяна також відзначила роль ініціативи CoST у підтримці їх транспарентності.
21.05.2018
Вже три роки ми активно захищаємо законні інтереси підприємців в Україні. За цей час ми отримали майже 4000 скарг та завершили понад 2500 розслідувань. Лише прямий фінансовий склав 12 млрд. грн. Крім цього, ми припинили сотні зловживань з боку держорганів, допомогли скаржникам закрити десятки кримінальних справ. Державні органи виконали 93% виданих нами рекомендацій, 97% скаржників задоволені співпрацею з нами. Про роботу Ради від наших стейкхолдерів дивіться у відео.
11.04.2018
Вчора бізнес-омбудсмена зустрівся з Юрієм Бібіком та Олексієм Бурлаковим в програмі «Вечірная варта» на Радіо Голос Столиці. Альгірдас Шемета розповів про тенденції скарг, з якими бізес звертався до Ради в 2017 році. Він також відповів, чому прийняття закону «Про Установу бізнес-омбудсмена» важливе для нашої організації. Крім цього, в живій розмові учасники ефіру охопили ще щироке коло питань. Яких саме – дивіться у відео!
05.04.2018
Дивіться історію про те, як Рада бізнес-омбудсмена допомогла ТОВ "МАНАД" з Київщини уникнути безпідставного штрафу у 8 млн. грн.