You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Рада бізнес-омбудсмена надає рекомендації державним органам як на основі окремих кейсів, так і відповідно до опублікованих системних звітів. У даному розділі ми зібрали інформацію по статусу виконання лише системних рекомендацій.

Назва звіту
Надані рекомендації
Статус виконання

Системний звіт «Великі проблеми малого бізнесу»

Вжити заходів із запуску Національного експортного веб-порталу, його належного й регулярного наповнення для активних та потенційних експортерів корисною та доступною інформацією, з впровадженням окремого розділу, що стосується стимулювання та можливостей використання інновацій експортерами, як визначено Планом завдань і заходів з реалізації Експортної стратегії.

Мінекономіки
Офіс з просування експорту

В процесі виконання
— коментарі: Станом на 30.06.2020 у відкритому доступі веб-порталу немає. Наразі створено прототип експортного веб-порталу на сервері Мінекономіки та виділено індивідуальну IP адресу export.gov.ua. З початку червня 2020 р. здійснюється тестування порталу і налаштування його до публічного запуску (орієнтовна дата завершення тестування – 15.07.2020). Одночасно опрацьовується договір між GIZ та Мінекономіки щодо передачі Міністерству виключних майнових прав на об’єкт інтелектуальної власності. Після укладення зазначеного договору та передачі експортного веб-портал на баланс, його буде впроваджено в тестову експлуатацію