You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Проектувальник та будівельник повітряних електростанцій отримав дозвіл на розробку документації з землеустрою

25.10.2016

Об’єкт скарги: Головне Управління Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру (ГУ Держгеокадастру) в Запорізькій області

Суть скарги: Скаржник, компанія, що спеціалізується на проектуванні та будівництві вітряних електростанцій, звернувся до РБО через численні безпідставні відмови ГУ Держгеокадастру в Запорізькій області надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки.  Ситуація не вирішувалася протягом майже року.

Вжиті заходи: Інспектор РБО звернувся до ГУ Держгеокадастру у Запорізькій області з вимогою вирішити питання щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою. Не отримавши належної відповіді, інспектор РБО надіслав листа Голові Держгеокадастру та відповідному Віце-Прем’єр-Міністру з вимогою забезпечити об’єктивний розгляд звернення Скаржника. Також бізнес-омбудсмен особисто обговорив питання землевідведення під час зустрічі з Головою Запорізької облдержадміністрації в рамках візиту до регіону 3 жовтня 2016 року.

Результат: 10 жовтня Скаржник поінформував РБО про успішне розв’язання проблеми із наданням дозволу на розробку проекту землеустрою. Справу закрито.