You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Постачальник будівельного обладнання повернув 131 тис. грн. мита та 289 тис. грн. ПДВ.

14.07.2023

Постачальник будівельного обладнання поскаржився до Ради бізнес-омбудсмена на рішення Львівської митниці. Виявляється, митники під час оформлення вогнетривкої цегли відкоригували митну вартість товару через розбіжності у документах, наданих до митного оформлення для підтвердження заявленої вартості. 
Підприємство намагалось самостійно оскаржити дії львівських митників та надало додаткові документи, проте регіональна митниця відмовилась змінити своє рішення.

Аби допомогти компанії, РБО взяла участь у розгляді адміністративної скарги компанії в Державній митній службі України (ДМС). ДМС зазначила, що підприємство не надало всх документів, важливих для розгляду скарги, тож додатково направила компанії детальний запит, зупинивши строк розгляду скарги на 20 днів. 
Підприємство надало усі запитувані документи, зокрема інвойс з поясненнями про особливості його оформлення та строки оплати за товар і витрати, пов’язані з його транспортуванням.

В результаті ДМС задовольнила скаргу компанії. Як наслідок, підприємству вдалося повернути 131 тис. грн. мита та 289 тис. грн. ПДВ.