You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

ДПС скасувала рішення на мільйон гривень

25.08.2021

Скарга на: Державна податкова служба (ДПС), Головне управління ДПС в м. Києві (ГУ ДПС)

Cуть скарги: Рада бізнес-омбудсмена отримала скаргу від компанії, що займається розвитком зеленої енергетики. Підприємство прийняло рішення про припинення своєї діяльності в Україні та не погоджувалося з результатами фінальної податкової перевірки. Податкова служба встановила, що скаржник завищив суму від’ємного значення, що зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного періоду на загальну суму понад 1 млн. грн. За словами компанії, останній звітний податковий період з ПДВ не настав, тому скаржник мав право декларувати вищезазначену суму від'ємного значення. Самостійно переконати податківців компанії не вдалося, тому вона звернулася до РБО.

Вжиті заходи: Інспектор вивчив обставити скарги та визнав скаргу обґрунтованою. Рада розглянула заперечення скаржника за участю адміністрації ГУ ДПС у форматі відеоконференції. 

Результат: Після втручання РБО податкова служба скасувала висновок щодо завищення скаржником від’ємного значення, що зараховується до складу податкового періоду на суму понад 1 млн. грн.  Справу закрито.