You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience.

Харківське підприємство позбулося статусу «ризикового»

19.06.2021

Скарга на: Державна податкова служба (ДПС), Головне управління ДПС в Харківській області (ГУ ДПС)

Суть скарги: Податкова служба, не повідомивши причин,  внесла харківське підприємство до списку ризикових платників та заблокувала накладні підприємства. ГУ ДПС встановила, що підприємство відповідає критеріям ризиковості платника згідно з п. 8. «Податкова інформація - підприємство та/або контрагент задіяні у проведенні ризикових операцій». Для підтвердження реальності операцій з контрагентами, компанія неодноразово подавала податковій копії документів та пояснення, проте безуспішно. Формулювання у секції «Податкова інформація» не змінювалося та не уточнювалося. Посилаючись на бездіяльність податківців, підприємство просило Раду бізнес-омбудсмена про допомогу.

Вжиті заходи: Інспектор вивчив матеріали справи та визнав скаргу обґрунтованою. Рада передала скаргу на розгляд експертної групи з ГУ ДПС, що функціонує на підставі Меморандуму про партнерство на співробітництво між РБО та ДПС. 

Результат: Завдяки ефективній роботі експертної групи ГУ ДПС виключило підприємство з переліку ризикових платників. Справу успішно закрито.